• Ferrule amin'ny keramika
  • Ferrule amin'ny keramika
  • Ferrule amin'ny keramika
  • Ferrule amin'ny keramika
  • Ferrule amin'ny keramika
  • Ferrule amin'ny keramika
  • Ferrule amin'ny keramika
  • Ferrule amin'ny keramika
  • Ferrule amin'ny keramika
  • Ferrule amin'ny keramika
  • Ferrule amin'ny keramika

Ferrule amin'ny keramika

tsara mifanentana

Marina lafiny mekanika

Tsara azo itokisana sy ny fahamarinan-toerana

Karazana ferrule: SC, ST, LC, Mu, SMA

Karazana farany-tava: Flat, PC, Cone, Step, Pre-zorony

Mifanaraka tsara amin'ny RoHS, Bellcore, IEC

Mombamomba ny vokatra

Ferrule amin'ny keramika

Toetoetra:
 Tsara mifanentana
 marina milina lafiny
 tsara azo itokisana sy ny fahamarinan-toerana
 Maro ny ferrule: SC, ST, LC, Mu, SMA
 karazana ny farany-tava: Flat, PC, Cone, Step, Pre-zorony
 mifanaraka tsara amin'ny RoHS, Bellcore, IEC
Application:
 Telecommunication
 CATV
 LAN (anisan'izany FTTx)
 Data Network

General Ferrule famaritana:

Pd


  • Previous:
  • Next:

  • Soraty ny hafatrao eto ary alefaso any aminay

    Related Products

    More +
    • Fibre Array

      Fibre Array

    • MTP-mpo horonam-peo-OM3-12Fibers

      MTP-mpo horonam-peo-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2KM

      100G QSFP28 CLR4 2KM

    • 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC