• Ceramikaj Ferrule
  • Ceramikaj Ferrule
  • Ceramikaj Ferrule
  • Ceramikaj Ferrule
  • Ceramikaj Ferrule
  • Ceramikaj Ferrule
  • Ceramikaj Ferrule
  • Ceramikaj Ferrule
  • Ceramikaj Ferrule
  • Ceramikaj Ferrule
  • Ceramikaj Ferrule

Ceramikaj Ferrule

bona kongrueco

Preciza mekanikaj dimensioj

Bonan fidindeco kaj stabileco

Varioj de ferrule SC, ST, LC, MU, SMA

Varioj de fino-vizaĝo: Plata, PC, Konuso, Paŝo, Antaŭ-angled

Observema kun RoHS, Bellcore, IEC

Priskribo de la produkto

Ceramikaj Ferrule

Trajtoj:
 Bona kongrueco
 Preciza mekanikaj dimensioj
 Bona fidindeco kaj stabileco
 Varioj de ferrule SC, ST, LC, MU, SMA
 Varioj de fino-vizaĝo: Plata, PC, Konuso, Paŝo, Antaŭ-angled
 Cumplimiento kun RoHS, Bellcore, IEC
Apliko:
 Telekomunikado
 CATV
 LAN (inkluzive FTTx)
 Datumoj reto

Ĝenerala Ferrule Specifo:

PD


  • Antaŭa:
  • Sekva:

  • Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendi ĝin al ni

    rilataj Products

    pli +
    • Fibra Tabelo

      Fibra Tabelo

    • MTP-MPO Kasedo-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Kasedo-OM3-12Fibers

    • 100g QSFP28 CLR4 2km

      100g QSFP28 CLR4 2km

    • 100g QSFP28 AL 4X25G SFP28 AOC

      100g QSFP28 AL 4X25G SFP28 AOC