• керамикалық Ferrule
  • керамикалық Ferrule
  • керамикалық Ferrule
  • керамикалық Ferrule
  • керамикалық Ferrule
  • керамикалық Ferrule
  • керамикалық Ferrule
  • керамикалық Ferrule
  • керамикалық Ferrule
  • керамикалық Ferrule
  • керамикалық Ferrule

керамикалық Ferrule

жақсы үйлесімділік

Дәл механикалық өлшемдері

Жақсы сенімділігі мен тұрақтылығы

ұштық түрлері: SC, ЖК, LC, Әділетмині, SMA

соңы-бет сорттары: пәтер, PC, конус, қадам, Pre-бұрышты

RoHS, Bellcore, IEC сәйкес келетiн

Өнім Сипаттамасы

керамикалық Ferrule

Мүмкіндіктер:
 Жақсы үйлесімділік
 дәл механикалық өлшемдері
 Жақсы сенімділігі мен тұрақтылығы
 ұштық сорттары: SC, ЖК, LC, Әділетмині, SMA
 соңы-бет түрлері: пәтер, PC, конус, қадам, Pre-бұрышты
 RoHS, Bellcore сәйкес келеді, IEC
қолдану:
 телекоммуникациялық
 CATV
 (FTTx қоса алғанда) LAN
 деректер желі

Бас Ferrule Техникалық сипаттамасы:

PD


  • Алдыңғы:
  • Келесі:

  • хабарламаңызды жазыңыз және бізге жіберіңіз

    қосымша тауарлар

    Толығырақ +
    • Талшықты массив

      Талшықты массив

    • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2KM

      100G QSFP28 CLR4 2KM

    • 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC