• keramičke Ferrule
  • keramičke Ferrule
  • keramičke Ferrule
  • keramičke Ferrule
  • keramičke Ferrule
  • keramičke Ferrule
  • keramičke Ferrule
  • keramičke Ferrule
  • keramičke Ferrule
  • keramičke Ferrule
  • keramičke Ferrule

keramičke Ferrule

dobra kompatibilnost

Točne mehanički dimenzije

Dobra pouzdanost i stabilnost

Vrste metalnom prstenu: SC, ST, LC, MU, SMA

Sorti kraja licu: Stan, PC, konus, korak, pre-angled

U skladu sa RoHS, Bellcore, IEC

Opis proizvoda

keramičke Ferrule

Značajke:
 Dobra kompatibilnost
 Točne mehaničke dimenzije
 Dobra pouzdanost i stabilnost
 sorte metalnom prstenu: SC, ST, LC, MU, SMA
 Sorti krajnjeg lica: Stan, PC, konus, korak, pre-angled
 u skladu s RoHS, Bellcore, IEC
Application:
 telekomunikacije
 CATV
 LAN (uključujući FTTx)
 mreže podataka

Opće Ferrule Specifikacija:

PD


  • Prethodna:
  • : Sljedeća

  • Napišite poruku ovdje i pošaljite nam ga

    Povezani proizvodi

    više +
    • Vlaknasti niz

      Vlaknasti niz

    • MTP-MPO Kazeta-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Kazeta-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2km

      100G QSFP28 CLR4 2km

    • 100G QSFP28 NA 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 NA 4X25G SFP28 AOC