• seramik virol
  • seramik virol
  • seramik virol
  • seramik virol
  • seramik virol
  • seramik virol
  • seramik virol
  • seramik virol
  • seramik virol
  • seramik virol
  • seramik virol

seramik virol

Bon konpatibilite

Egzat dimansyon mekanik

Bon fyab ak estabilite

Varyete virol: SC, ST, LC, Mu, sma

Variétés nan fen-fas: Flat, PC, Kòn, Step, Pre-Incline

Konfòm ak RoHS, Bellcore, IEC

Product deskripsyon

seramik virol

Features:
 Bon konpatibilite
 Egzat dimansyon mekanik
 Bon fyab ak estabilite
 Varyete virol: SC, ST, LC, Mu, sma
 Variétés nan fen-fas: Flat, PC, Kòn, Step, Pre-Incline
 Konfòm ak RoHS, Bellcore, IEC
aplikasyon:
 telekominikasyon
 kablodistribusyon
 LAN (ki gen ladan FTTx)
 Done rezo

Jeneral virol Spesifikasyon:

PD


  • Previous:
  • Next:

  • Ekri mesaj ou a isit la epi voye li nan nou

    pwodwi ki gen rapò

    plis +
    • Fib Array

      Fib Array

    • MTP-MPO kasèt-OM3-12Fibers

      MTP-MPO kasèt-OM3-12Fibers

    • 100 G. QSFP28 CLR4 2KM

      100 G. QSFP28 CLR4 2KM

    • 100 G. QSFP28 POU 4X25G SFP28 AOC

      100 G. QSFP28 POU 4X25G SFP28 AOC