• ceramic Ferrule
  • ceramic Ferrule
  • ceramic Ferrule
  • ceramic Ferrule
  • ceramic Ferrule
  • ceramic Ferrule
  • ceramic Ferrule
  • ceramic Ferrule
  • ceramic Ferrule
  • ceramic Ferrule
  • ceramic Ferrule

ceramic Ferrule

Zoo compatibility

Yog txhua yam qhov ntev

Zoo cia siab rau thiab stability

Hom ntawm ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA

Hom kawg-lub ntsej muag: pav ca, PC, Lub khob hliav qab, kauj ruam, Pre-angled

Raws li RoHS, Bellcore, IEC

khoom piav qhia

ceramic Ferrule

nta:
 Zoo compatibility
 Yog txhua yam ntev
 Zoo cia siab rau thiab stability
 Hom ntawm ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA
 Hom kawg-lub ntsej muag: pav ca, PC, Lub khob hliav qab, kauj ruam, Pre-angled
 ua raws li RoHS, Bellcore, IEC
Daim ntawv:
 telecommunication
 CATV
 LAN (xws li FTTx)
 Cov ntaub ntawv network

General Ferrule Specification:

PD


  • Yav dhau los:
  • Tom ntej:

  • Sau koj cov lus no thiab xa nws mus rau peb

    Related cov khoom siv

    ntau +
    • Fiber ntau Array

      Fiber ntau Array

    • MTP-MPO daig kab-OM3-12Fibers

      MTP-MPO daig kab-OM3-12Fibers

    • 100g QSFP28 CLR4 2KM

      100g QSFP28 CLR4 2KM

    • 100g QSFP28 RAU 4X25G SFP28 AOC

      100g QSFP28 RAU 4X25G SFP28 AOC