• Ferrule keramika
  • Ferrule keramika
  • Ferrule keramika
  • Ferrule keramika
  • Ferrule keramika
  • Ferrule keramika
  • Ferrule keramika
  • Ferrule keramika
  • Ferrule keramika
  • Ferrule keramika
  • Ferrule keramika

Ferrule keramika

le tulaga ogatasi lelei

fua masini Saʻo

faatuatuaina lelei ma le mautu

Ituaiga o ferrule: TO, ST, LC, MU, SMA

Ituaiga o iuga-mata: mafolafola, PC, Cone, Laasaga, Muaʻi angled

Tausisia ma RoHS, Bellcore, IEC

faamatalaga oloa

Ferrule keramika

faaalia:
 Lelei le tulaga ogatasi
 fua masini Saʻo
 faatuatuaina Lelei ma le mautu
 eseese ferrule: TO, ST, LC, MU, SMA
 eseese iuga-mata: mafolafola, PC, Cone, Laasaga, Muaʻi angled
 tausisia ma RoHS, Bellcore, IEC
Talosaga:
 fesootaiga
 CATV
 LAN (e aofia ai FTTx)
 fesootaiga Faamatalaga

Aoao Ferrule Specification:

PD


  • Talu:
  • Sosoo ai:

  • Tusi lau savali iinei ma auina mai ia i tatou

    Fesootai Products

    sili +
    • Alava faataamilo

      Alava faataamilo

    • MTP-MPO kaseti-OM3-12Fibers

      MTP-MPO kaseti-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2KM

      100G QSFP28 CLR4 2KM

    • 100G QSFP28 I 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 I 4X25G SFP28 AOC