• keramikos Antgalių
  • keramikos Antgalių
  • keramikos Antgalių
  • keramikos Antgalių
  • keramikos Antgalių
  • keramikos Antgalių
  • keramikos Antgalių
  • keramikos Antgalių
  • keramikos Antgalių
  • keramikos Antgalių
  • keramikos Antgalių

keramikos Antgalių

geras suderinamumas

Tikslūs mechaniniai matmenys

Geras patikimumas ir stabilumas

Veislių metalinio žiedo: SC, ST, LC, MV, SMA

Veislių galutiniam veido: Butas, kompiuteris, kūgio, žingsnis, Pasirengimo kampu

Suderinamas su RoHS, Bellcore, IEC

Prekės aprašymas

keramikos Antgalių

Funkcijos:
 geras suderinamumas
 Tikslus mechaniniai matmenys
 Geri patikimumą ir stabilumą
 veislių rėmelis: SC, ST, LC, MU, SMA
 Veislių pabaigos akivaizdoje: Butas, kompiuteris, kūgio, žingsnis, Pasirengimo kampu
 atitinka RoHS, Bellcore, IEC
Naudojimas:
 telekomunikacijų
 kabelinė televizija
 LAN (įskaitant FTTx)
 duomenų tinklo

Bendra Antgalių Specifikacija:

NA


  • Ankstesnis:
  • Kitas:

  • Parašykite savo žinutę čia ir atsiųskite ją mums

    Susiję produktai

    daugiau +
    • Pluošto masyvas

      Pluošto masyvas

    • MTP-MPO kasetė-OM3-12Fibers

      MTP-MPO kasetė-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2km

      100G QSFP28 CLR4 2km

    • 100G QSFP28 SU 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 SU 4X25G SFP28 AOC