• A 'Chrèadhadaireachd Ferrule
  • A 'Chrèadhadaireachd Ferrule
  • A 'Chrèadhadaireachd Ferrule
  • A 'Chrèadhadaireachd Ferrule
  • A 'Chrèadhadaireachd Ferrule
  • A 'Chrèadhadaireachd Ferrule
  • A 'Chrèadhadaireachd Ferrule
  • A 'Chrèadhadaireachd Ferrule
  • A 'Chrèadhadaireachd Ferrule
  • A 'Chrèadhadaireachd Ferrule
  • A 'Chrèadhadaireachd Ferrule

A 'Chrèadhadaireachd Ferrule

Math chòrdalachd

Ceart meacanaigeach tomhasan

Math earbsachd agus stèidhealachd

Seòrsaichean ferrule: SC, ST, LC, Mu, SMA

Seòrsa de cheann-aghaidh: Flat, PC, Còn, Step, Ro-cheàrnach

A 'gèilleadh RoHS, Bellcore, IEC

bathar Tuairisgeul

A 'Chrèadhadaireachd Ferrule

CHOMHARRAN:
 Math chòrdalachd
 ceart meacanaigeach tomhasan
 Math earbsachd agus seasmhachd
 seòrsaichean ferrule: SC, ST, LC, Mu, SMA
 seòrsa de cheann-aghaidh: Flat, PC, Còn, Step, Ro-cheàrnach
 a 'gèilleadh RoHS, Bellcore, IEC
Iarrtas:
 tele-chonaltraidh
 CATV
 LAN (a 'gabhail FTTx)
 Dàta lìonra

Seanalair Ferrule Sònrachadh:

pd


  • Previous:
  • Next:

  • Sgrìobh do teachdaireachd seo agus a chur thugainn

    Related Products

    Tuilleadh +
    • Àrainn fiber

      Àrainn fiber

    • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    • 100g QSFP28 CLR4 2cmsu

      100g QSFP28 CLR4 2cmsu

    • 100g QSFP28 GU 4X25G SFP28 AOC

      100g QSFP28 GU 4X25G SFP28 AOC