• Ferrule Ceramic
  • Ferrule Ceramic
  • Ferrule Ceramic
  • Ferrule Ceramic
  • Ferrule Ceramic
  • Ferrule Ceramic
  • Ferrule Ceramic
  • Ferrule Ceramic
  • Ferrule Ceramic
  • Ferrule Ceramic
  • Ferrule Ceramic

Ferrule Ceramic

ເຂົ້າກັນໄດ້ດີ

ຂະຫນາດຂອງກົນຈັກທີ່ຖືກຕ້ອງ

ຄວາມຫນ້າເຊື່ອຖືທີ່ດີແລະຄວາມຫມັ້ນຄົງ

ຊະນິດພັນຂອງປອກໂລຫະ: SC, ST, LC, ຫມູ່, SMA

ແນວພັນໃນທ້າຍປີຫນ້າ: Flat, PC, ໂກນຫມາກມີຂັ້ນຕອນ, ທາງສ່ວນຫນ້າຂອງລ່ຽມ

ສອດຄ້ອງກັບມາດຕະຖານ, Bellcore, IEC

ຄໍາອະທິບາຍຜະລິດຕະພັນ

Ferrule Ceramic

ຄຸນ​ລັກ​ສະ​ນະ:
 ເຂົ້າກັນໄດ້ດີ
 ຂະຫນາດຂອງກົນຈັກທີ່ຖືກຕ້ອງ
 ດີຄວາມຫນ້າເຊື່ອຖືແລະຄວາມຫມັ້ນຄົງ
 ແນວພັນຂອງປອກໂລຫະ: SC, ST, LC, ຫມູ່, SMA
 ພັນໃນທ້າຍປີຫນ້າ: Flat, PC, ໂກນຫມາກມີຂັ້ນຕອນ, ທາງສ່ວນຫນ້າຂອງລ່ຽມ
 ສອດຄ້ອງກັບມາດຕະຖານ, Bellcore, IEC
Application:
 Telecommunication
 CATV
 LAN (ລວມທັງ FTTx)
 ເຄືອຂ່າຍຂໍ້ມູນ

General Ferrule ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ:

PD


  • ທີ່ຜ່ານມາ:
  • ຕໍ່ໄປ:

  • ຂຽນຂໍ້ຄວາມຂອງທ່ານທີ່ນີ້ແລະສົ່ງມັນກັບພວກເຮົາ

    ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ​ທີ່​ກ່ຽວ​ຂ້ອງ

    + ເພີ່ມເຕີມ
    • ເສັ້ນໄຍອາເລ

      ເສັ້ນໄຍອາເລ

    • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2 ກົມ

      100G QSFP28 CLR4 2 ກົມ

    • 100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC