• សេរ៉ាមិច Ferrule
  • សេរ៉ាមិច Ferrule
  • សេរ៉ាមិច Ferrule
  • សេរ៉ាមិច Ferrule
  • សេរ៉ាមិច Ferrule
  • សេរ៉ាមិច Ferrule
  • សេរ៉ាមិច Ferrule
  • សេរ៉ាមិច Ferrule
  • សេរ៉ាមិច Ferrule
  • សេរ៉ាមិច Ferrule
  • សេរ៉ាមិច Ferrule

សេរ៉ាមិច Ferrule

ភាពឆបគ្នាបានល្អ

វិមាត្រមេកានិចត្រឹមត្រូវ

ភាពអាចជឿជាក់បានល្អនិងស្ថេរភាព

ពូជនៃ ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA

ពូជនៃការបញ្ចប់មុខ: ផ្ទះល្វែង, កុំព្យូទ័រកោណជំហានទីបុរេកោង

ត្រាប់តាមជាមួយ RoHS, Bellcore, ផ្សព្វផ្សាយ

ការ​ពិពណ៌នា​ពី​ផលិតផល

សេរ៉ាមិច Ferrule

លក្ខណៈពិសេស:
 ភាពឆបគ្នាល្អ
 វិមាត្រមេកានិចត្រឹមត្រូវ
 ភាពអាចទុកចិត្តបាននិងមានស្ថិរភាពល្អ
 ពូជនៃ ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA
 ពូជនៃការបញ្ចប់មុខ: ផ្ទះល្វែង, កុំព្យូទ័រកោណជំហានទីបុរេកោង
 អនុលោមជាមួយ RoHS, Bellcore, ផ្សព្វផ្សាយ
កម្មវិធី:
 ទូរគមនាគមន៍
 CATV
 បណ្តាញមូលដ្ឋាន (រួមទាំង FTTx)
 បណ្តាញទិន្នន័យ

ទូទៅ Ferrule បញ្ជាក់:

ឃើញ


  • មុន:
  • : បន្ទាប់

  • សរសេរសាររបស់អ្នកនៅទីនេះហើយផ្ញើវាទៅឱ្យពួកយើង

    ផលិតផលដែលពាក់ព័ន្ធ

    + ច្រើនទៀត
    • សរសៃអារេ

      សរសៃអារេ

    • MTP-MPO កាសែត-OM3-12Fibers

      MTP-MPO កាសែត-OM3-12Fibers

    • 100 ក្រាម QSFP28 CLR4 2 គីឡូម៉ែត្រ

      100 ក្រាម QSFP28 CLR4 2 គីឡូម៉ែត្រ

    • AOC 100 ក្រាម QSFP28 ដើម្បី 4X25G SFP28

      AOC 100 ក្រាម QSFP28 ដើម្បី 4X25G SFP28