• Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule
  • Ceramic Ferrule

Ceramic Ferrule

goede komptabiliteit

Presys meganyske diminsjes

Goede betrouberheid en stabiliteit

Soorten ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA

Soorten ein-antlit: Flat, PC, Cone, Stap, Pre-sky sky

Kompatibel mei RoHS, Bellcore, IEC

Produkt Omskriuwing

Ceramic Ferrule

Features:
 Goede komptabiliteit
 Accurate meganyske diminsjes
 Goede betrouberheid en stabiliteit
 Stomme ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA
 Stomme ein-antlit: Flat, PC, Cone, Stap, Pre-sky sky
 kompatibel mei RoHS, Bellcore, IEC
Applikaasje:
 Telecommunication
 CATV
 LAN (ynklusyf FTTx)
 Data netwurk

Algemien Ferrule Specification:

PD


  • Foarige:
  • Next:

  • Skriuw dyn berjocht hjir en stjoer it nei ús

    relatearre produkten

    Mear +
    • Fiber Array

      Fiber Array

    • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    • 100g QSFP28 CLR4 2km

      100g QSFP28 CLR4 2km

    • 100g QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC

      100g QSFP28 TO 4X25G SFP28 AOC