• Ceramica Ferrule
  • Ceramica Ferrule
  • Ceramica Ferrule
  • Ceramica Ferrule
  • Ceramica Ferrule
  • Ceramica Ferrule
  • Ceramica Ferrule
  • Ceramica Ferrule
  • Ceramica Ferrule
  • Ceramica Ferrule
  • Ceramica Ferrule

Ceramica Ferrule

buna compatibilitate

Dimensiuni mecanice exacte

Buna fiabilitate și stabilitate

Soiuri de ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA

Soiuri de final se confruntă cu: plat, PC-ul, Cone, Step, pre-unghi

Conform cu RoHS, Bellcore, IEC

Descrierea produsului

Ceramica Ferrule

Caracteristici:
 buna compatibilitate
 dimensiuni mecanice precise
 bune de fiabilitate și stabilitate
 soiuri de ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA
 soiuri de final se confruntă cu : plat, PC - ul, Cone, Step, pre-unghi
 Conform cu RoHS, Bellcore, IEC
Aplicație:
 Telecomunicații
 CATV
 LAN (inclusiv FTTx) de
 rețea de date

General Ferrule Caietul de sarcini:

PD


  • Anterior:
  • Următor:

  • Scrie aici mesajul tau si trimite-l la noi

    produse asemanatoare

    Mai mult +
    • Matrice de fibre

      Matrice de fibre

    • MTP-MPO Casetă-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Casetă-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2KM

      100G QSFP28 CLR4 2KM

    • 100G QSFP28 LA 4X25G SFP28 AOC

      100G QSFP28 LA 4X25G SFP28 AOC