• माटोको Ferrule
  • माटोको Ferrule
  • माटोको Ferrule
  • माटोको Ferrule
  • माटोको Ferrule
  • माटोको Ferrule
  • माटोको Ferrule
  • माटोको Ferrule
  • माटोको Ferrule
  • माटोको Ferrule
  • माटोको Ferrule

माटोको Ferrule

राम्रो अनुकूलता

सही यांत्रिक आयाम

राम्रो विश्वसनीयता र स्थिरता

ferrule को किसिमहरु: अनुसूचित जाति, अनुसूचित जनजाति, LC, MU, SMA

अन्त-अनुहार को किसिमहरु: फ्लेट, पीसी, कोन, चरण, पूर्व-कोणात्मक

RoHS, Bellcore, आईईसी अनुरूप

उत्पादन विवरण

माटोको Ferrule

विशेषताहरु:
 राम्रो अनुकूलता
 सटीक यांत्रिक आयाम
 राम्रो विश्वसनीयता र स्थिरता
 ferrule को किसिमहरु: अनुसूचित जाति, अनुसूचित जनजाति, LC, MU, SMA
 अन्त-अनुहार को किसिमहरु: फ्लेट, पीसी, कोन, चरण, पूर्व-कोणात्मक
 मिल्दो RoHS, Bellcore, आईईसी संग
आवेदन:
 दूरसञ्चार
 CATV
 लैन (सहित FTTx)
 डाटा नेटवर्क

सामान्य Ferrule विशिष्टता:

पीडी


  • अघिल्लो:
  • अर्को:

  • तपाईंको सन्देश यहाँ लेख्न र हामीलाई यो पठाउन

    सम्बन्धित उत्पादनहरु

    more +
    • फाइबर एर्रे

      फाइबर एर्रे

    • एमटीपी-MPO क्यासेट-OM3-12Fibers

      एमटीपी-MPO क्यासेट-OM3-12Fibers

    • 100G QSFP28 CLR4 2KM

      100G QSFP28 CLR4 2KM

    • 100G QSFP28 गर्न 4X25G SFP28 एओसी

      100G QSFP28 गर्न 4X25G SFP28 एओसी