• ċeramika Ferrule
  • ċeramika Ferrule
  • ċeramika Ferrule
  • ċeramika Ferrule
  • ċeramika Ferrule
  • ċeramika Ferrule
  • ċeramika Ferrule
  • ċeramika Ferrule
  • ċeramika Ferrule
  • ċeramika Ferrule
  • ċeramika Ferrule

ċeramika Ferrule

kompatibilità tajba

dimensjonijiet mekkaniċi preċiża

affidabbiltà tajba u l-istabbiltà

Varjetajiet ta 'ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA

Varjetajiet ta 'wiċċ il-għan: Flat, PC, Cone, Pass, Pre angolat

Konformi mal-RoHS, Bellcore, IEC

Deskrizzjoni tal-prodott

ċeramika Ferrule

karatteristiċi:
 kompatibilità Tajba
 dimensjonijiet mekkaniċi preċiża
 Tajba affidabilità u l-istabbiltà
 Varjetajiet ta 'ferrule: SC, ST, LC, MU, SMA
 Varjetajiet ta' wiċċ il-għan: Flat, PC, Cone, Pass, Pre angolat
 jikkonformaw ma 'RoHS, Bellcore, IEC
Applikazzjoni:
 telekomunikazzjoni
 CATV
 LAN (inkluż FTTx)
 netwerk Dejta

Ġenerali Speċifikazzjoni Ferrule:

PD


  • Preċedenti:
  • : Li jmiss

  • Ikteb messaġġ tiegħek hawn u jibagħtu lill magħna

    Prodotti relatati

    aktar +
    • Fiber Array

      Fiber Array

    • MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

      MTP-MPO Cassette-OM3-12Fibers

    • 100g QSFP28 CLR4 2km

      100g QSFP28 CLR4 2km

    • 100g QSFP28 LI 4X25G SFP28 AOC

      100g QSFP28 LI 4X25G SFP28 AOC